‘Sezen’li Yıllar’ bitti

Sahnelerdeki 40. yılını konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, önceki akşam Volkswagen Arena’da ikinci kez gerçekleşen ‘Sezen’li Yıllar’ konseriyle sevenlerine veda etti. İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15- 16 Ocak tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Aksu, konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı. Şarkıcı, kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını da seslendirdi.

HER ŞARKIYA FARKLI GÖSTERİ

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği konserin, koreografilerini Zeynep Tanbay, sahne ve ışık tasarımlarını Cem Yılmazer hazırladı. Unutulmaz gecenin prodüksiyon amirliğinde Serdar Altın çizme bulunurken konserin yönetmenliğini ise Cüneyt Özdemir üstlendi. Sezen Aksu, konserde seyircinin karşısına her parçada ayrı bir hikâyeyle çıktı. Her bir hikâye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı.

UZAY’IN OĞLU DA İZLEDİ

Sezen Aksu’yu Volkswagen Arena’daki ikinci konserinde dinlemeye gelenler arasında eski sevgilisi Uzay Heparı’nın oğlu Uzay Kanat Heparı ile dedesi Yayla Heparı vardı. Aksu’yu dinlemeye gelenler arasında Emel Müftüoğlu, Yonca Evcimik, Halil Sezai, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak gibi isimler vardı.


Etiket


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir