Hela profesörü

Önceki gün Radikal’e verdiği röportajda “Kenan Evren’in 12 Eylül sürecinde yaptığı her şeyi onaylıyorum ve dışkı yedirmek işkence değildir” sözleriyle şimşekleri üzerine çeken Celal Şengör’e eleştiriler sürüyor. Dün de sosyal medyada en çok konuşulan kişiler arasına giren Celal Şengör hakkında anketler de düzenleniyor. Twitter’da düzenlenen bir ankette kullanıcılara ‘Prof. Dr. Celal Şengör kilolarını neye borçlu’ şeklinde bir soru soruldu. Yanıt olarak da ‘aşırı beslenme ve dışkı yeme’ seçenekleri sunuldu. Ankete katılan 1860 kişiden yüzde 90’ı ‘dışkı yeme’ şıkkını işaretledi. ‘Aşırı beslenme’ şıkkı ise yüzde 10’da kaldı.

HELA PROFESÖRÜ

@suyorumcusu Mola yerinde uzun uzun tuvalette kalıp otobüsü bekleten adam tipi var zaten Celal Şengör’de. Umumi hela profesörü.
@zaytungtv Prof. Celal Şengör ekledi: ‘’Asıl işkence dışkılatmamaktır…’’
@sakiksirri Filim Adam’ı prof(!) Celal Şengör dışkı bal gibi yenir demiş. Herkes ülkenin dört bir yanından hocaya yerel bal göndermeli oda afiyetle yesin.
@ducane Dışkıdan tiksinmeyip kendi halkından tiksinene elit değil, cahil denir. (Elit, üstünde bulunduğu zümreyi aşağılayan değil, kapsayandır.)
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir