Arda Turan para basacak!

Sezon başında 41 milyon Euro’ya Atletico Madrid’ten dünya devi Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, markaları da peşinden koşturuyor.

4 MARKAYLA ANLAŞTI, 4 MİLYON EURO’YU CEBİNE KOYACAK

Hürriyet’te yer alan habere göre; Ocak ayındaBarcelona formasını giymeye başlayan Arda, markalarla peş peşe yaptığı reklam anlaşmalarıyla da dikkat çekiyor. Reklam anlaşmaları imzaladığı Lassa, Opet ve Master Card’ın ardından Arda şimdi de Türk deri ürünlerini dünyaya tanıtacak. KulübüBarcelona’dan yılda 8 milyon Euro kazanan Arda Turan, 2016 yılında reklam gelirlerinde de yaklaşık 4 milyon Euro para kazanacak.

BABASI SESLENDİRDİ

Arda Turan’ın Barcelona’ya transfer olmasının ardından ilk reklam anlaşmasınıTürkiye’nin önde gelen lastik firmalarından Brisa, Lassa markasıyla yaptı. Barcelona’nın basketbol, hentbol, futsal ve paten hokeyi branşlarına sponsor olan Lassa, Arda’yla da 2 yıllık anlaşma imzaladı.İlk reklam filmi geçtiğimiz günlerde yayınlanan Lassa’nın reklamını Arda’nın babası Adnan Turan seslendirdi.

İKİNCİ MARKA OPET

Arda ile 2016 yılı için anlaşan ikinci marka ise Opet oldu. Henüz yayına girmeyen Opet’in reklam kampanyasında Arda Turan başrolde yer alacak ve reklam filmlerinin çekimi İstanbul ve Barcelona’da olacak. MasterCard, Şampiyonlar Ligi’nde minik futbolseverlerin oyuncularla el ele sahaya çıkma fırsatı tanıyan “Paha Biçilemez Sürprizler” projesinin tanıtımı için de Arda Turan ile anlaştı. Dijital mecralarda yayına giren reklam filmi 6 aylık hazırlık sürecinden sonra tamamlandı.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir